Dzień Talentów - 07. 06. 2023 r.

Jakże niezwykłe było to, co na szkolnej scenie mogliśmy dzisiaj oglądać i czego doświadczyć!
Uczniowie, którzy zechcieli pokazać swoje talenty, zapewnili wszystkim paletę emocji. Widzowie mogli wysłuchać różnorodnych utworów muzycznych – począwszy od radosnych i skocznych po głębokie i refleksyjne. Mogliśmy obejrzeć wyjątkowy układ taneczny oraz kostkę Rubika ułożoną w czterdzieści dziewięć sekund. Uczestniczyliśmy w występach takich jak: śpiew, gra na akordeonie, skrzypcach, gitarze, keyboardzie czy perkusji. Słuchaliśmy solistów i zespołów – było głośno! Udało się zaangażować widownię, która dołączyła ze śpiewem i tańcem. Gromkimi brawami nagradzała wykonawców i prosiła o bis.
Na co dzień chodzimy razem korytarzami szkoły i nie wiemy, że ktoś, kogo właśnie mijamy, ma wspaniałe zdolności i talent. Serdecznie dziękujemy każdemu, kto tego dnia zechciał uchylić rąbka tajemnicy i wystąpić przed kolegami i koleżankami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odkryjemy inne, niezwykłe talenty.

W koncercie udział wzięli:

Zofia Gorel, Mateusz Pająk – klasa 1a
Maja Zubek - klasa 1b
Jakub Gał, Julia Wilczek – klasa 3a
Kacper Dziadkowiec, Anna Gawlik, Julia Pajor, Katarzyna Pańszczyk – klasa 5a
Anna Kobylarczyk – klasa 5b
Sebastian Wróbel – klasa 6a
Daniel Dziadkowiec - klasa 7a
Zespół: Lena Kwak, Martyna Marduła i Kinga Łaś - klasa 4b
Zespół: Angelika Wilczek, Magdalena Wilczek - klasa 8b, Anna Murzańska, Paulina Szczepaniec, Justyna Bednarz - klasa 6b, Julia Gał -klasa 7a
Zespół: Jakub Gał - klasa 3a, Hanna Gał - klasa 4a, Anna Suchanowska - klasa 5a, Anna Bryja - klasa 5b i Patryk Chrobak – gościnnie.
Prowadzącymi byli: Wojciech Skiba - klasa 8b i Klaudia Mąka - klasa 8a
Koncert przygotowały panie: Mariola Ziemianek i Małgorzata Mszanik