Podsumowanie konkursu "OMNIBUS"

W dniu 12 czerwca 2023r. na uroczystej akademii,  dyrektor wraz z koordynatorami,  w obecności partnerów szkoły, ogłosił wyniki Finału Szkolnego Konkursu Omnibus. Partnerów reprezentowała w imieniu Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska – wice Wójt Pani Maria Kuruc. Swoją obecnością zaszczycił nas Proboszcz Parafii pw. św. Jacka w Leśnicy - Groniu, ksiądz Jan Żurowski. Obecni byli przedstawiciele OSP Leśnica- Groń: Pan Edward Pająk , Pan Józef Waluś, oraz druhna drużynowa Hufca ZHP Pani Zuzanna Baranowska.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością : Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Góralskiego Zawaternik  Pani Maria Dudek, przewodnicząca Rady Rodziców -  Pani Bożena Furczoń oraz rodzice uczniów.

Finałowej uroczystości towarzyszyła prezentacja prac uczniów z poszczególnych tematów. Partnerzy szkoły, goście
i społeczność uczniów mogła jeszcze raz podziwiać wytwory uczniów.

red. (M.D)