Wizyta Policjantów z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej - 22. 10. 2021 r.

Uczestnicy świetlicy szkolnej w dniu 22 października br. mieli zaszczyt gościć przedstawiciela Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej. Prelegent opowiadał o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz o tym  dlaczego tak ważne jest noszenie odblasków. Niektóre zasady były znane naszym uczniom, o niektórych zapomnieli, a część była nowo poznana. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim spotkaniom uczniowie naszej szkoły będą bardziej świadomi, że nie tylko kierowcy są odpowiedzialni za bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ale również i piesi. Panom policjantom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i fantastyczny wykład.

red. (J.K)