Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole - 25. 01. 2024 r.

Dzień Babci Dziadka to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Kojarzone jest z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami. Święto Dziadków obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki niesie ze sobą, wprowadza wszystkich w ciepły nastrój. W tych niezwykłych dniach babcie i dziadkowie otrzymują od swoich wnuków dowody miłości.

Nie inaczej było w naszej szkole, gdzie 25 stycznia odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Wystąpiły w niej dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas 1-3. Przedstawili bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się wzruszające wiersze i piosenki, a także niezwykłe pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat", następnie wnuki obdarowały dziadków upominkami i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Red.M.M.