Podsumowanie pierwszego etapu Szkolnego Konkursu Omnibus

15 października zostały ogłoszone wyniki I etapu Szkolnego Konkursu OMNIBUS- „Przestrzegam zasad bezpieczeństwa”. Celem konkursu było podniesienie świadomości dzieci w temacie zasad bezpieczeństwa w szkole, jak i poza nią. Prace uczniów wyróżniały się pomysłowością, kolorystyką i starannością wykonania, dlatego komisja oceniająca „miała trudny orzech do zgryzienia”. Jednak po długiej i burzliwej debacie udało się wyłonić zwycięzców: W kategorii klas 0–III I miejsce – Oliwia Bober 1a II miejsce – Anna Stawczyk 3b III miejsce – Bartosz Budz 2a wyróżnienie: Oliwia Gil 3a W kategorii klas IV–VIII I miejsce – Wojciech Furczoń 5a II miejsce –  Łukasz Gawlik 4a III miejsce – Anna Gawlik 7a wyróżnienie: Paulina Czyszczoń 7a Zaproszeni Panowie Policjanci, wygłosili pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa, zachęcili do uczestniczenia w konkursach oraz wręczyli pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Dziękujemy, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnego etapu!

red. (A.J.)