Targi Edukacyjne "KOMPAS KARIERY" 15. 03. 2023 r.

W dniu dzisiejszym, nasza szkoła, weszła na kolejny szczebel rozwoju edukacyjnego. Jako pierwsza szkoła w gminie Bukowina Tatrzańska zorganizowała Targi Edukacyjne, pod patronatem Wójta Gminy Andrzeja Pietrzyka. Przeznaczone one były dla uczniów z klas VII i VIII, z naszej szkoły i sąsiednich placówek. Targi otrzymały wymowną nazwę: „KOMPAS KARIERY”. Kompas, to podstawowe urządzenie służące do wyznaczania kierunku poruszania się. Wiemy doskonale, że nasi tegoroczni oraz przyszłoroczni ósmoklasiści, potrzebują wsparcia, aby obrać właściwy kierunek na dalszej drodze swojej edukacji. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkania z przedstawicielami 13 szkół ponadpodstawowych mocno się do tego przyczyniły.

red. (E.B)