"Dzień bez plecaka" 04. 04. 2023 r.

Dzień bez plecaka, to jeden z tych dni, na który każdy z naszych uczniów czeka z niecierpliwością. Dlaczego? Bo to wielkie święto kreatywności i szalonych pomysłów. To właśnie dzisiaj w naszej szkole wszyscy chętni uczniowie przyszli na zajęcia bez plecaków. Zabawa polega na tym, by jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory. Liczy się pomysłowość i spryt – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne dzisiaj spakowane były w inny, zabawny sposób. W tym roku pomysłowość uczniów przerosła najśmielsze oczekiwania. Rzeczy szkolne spakowane były w kartony, kosze na pranie, walizki, wózki, nosidełka, a nawet włożone do odkurzacza budowlanego. Cenimy takie pomysły u naszych uczniów i popieramy takie szalone inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

red. (E.B)