Ogólnopolski Projekt eTwinning “Kosmiczne Wyzwania”

W miesiącach od listopada 2022 r. do kwietnia 2023 uczniowie klas czwartych, pod opieką p. J. Kwak i p. K. Walas wzięli udział w ogólnopolskim  projekcie eTwinning “Kosmiczne Wyzwania”, który jest formą hołdu dla polskiego astronoma Mikołaja Kopernika. Rok 2023 jest bowiem oficjalnie ogłoszony rokiem Mikołaja Kopernika. Podczas realizacji projektu uczniowie poznawali postać astronoma, jego życie, osiągnięcia oraz tajniki kosmosu. Ponadto uczyli się współpracy oraz rywalizowali w quizach z uczniami 25 innych szkół, gdzie Antoś Haręza (kl. 4a) zdobył największą ilość punktów w grze Kahoot, a Adrian Wróbel (kl. 4b) był trzeci. Uczniowie tworzyli prezentacje, gry i książki o Mikołaju Koperniku oraz układzie słonecznym.  Z zaangażowaniem tworzyli logo projektu, makiety układu słonecznego i pojazdy kosmiczne. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych projektach :)

Poniżej linki do prac końcowych naszych uczniów, zachęcamy do przeglądania!

Podsumowanie projektu kl 4a/4b

Gra Kahoot Mikołaj Kopernik (4a)

Mikołaj Kopernik prezentacja Julia Kuruc (4a)

Książka - Mikołaj Kopernik (4a)